Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ Personel Ders Verme Faaliyeti Başvuru Sonuçları

Erasmus+ 2020-1-TR01-KA103-080822 Projesi kapsamında Personel Ders Verme Hareketliliği faaliyetleri için yapılan başvurular değerlendirilmiştir. 

Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği Değerlendirme Sonuçları için buraya tıklayın.

Faaliyete katılmaya hak kazanan akademik personellerin en son 03.04.2023 tarihine kadar Kabul/Davet Belgelerini Dış İlişkiler Koordinatörlüğüne sunmaları/göndermeleri gerekmektedir. Personellerin hareketlilik faaliyetine 2020 projesi kapsamında katılacağı için projenin bitiş tarihi olan 31 Mayıs 2023 tarihine kadar hareketlilik faaliyetlerini tamamlamaları gerekmektedir. 

Kabul mektubunun Koordinatörlüğe sunulmasının ardından faaliyet öncesinde/süresince/sonrasında yapılması gereken işlemler hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ders Verme Hareketliliği Faaliyet Detayları için buraya tıklayın.

Faaliyete katılmaya hak kazanıp hakkından feragat etmek isteyen (faaliyete katılmaktan vazgeçen) personellerin erasmus@erzurum.edu.tr adresine yazılı olarak 20.03.2023 tarihine kadar feragat durumunu bildirmesi gerekmektedir. 

ETÜ Erasmus Kurum Koordinatörlüğü 

erasmus@erzurum.edu.tr / 444 5 388   


ETÜ Asistan Snow