Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

ETÜYÖS Başvuruları Başladı/Applications for ETUYOS Started

11 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan Erzurum Teknik Üniversitesi Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (ETÜYÖS) için başvurular başlamıştır. Başvurular 24 Nisan 2023 - 22 Mayıs 2023 tarihleri arasında online olarak alınacaktır. Üniversitemizde ve Türkiye'de bulunan diğer üniversitelerde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin kabulünde geçerli olan ETÜYÖS sınavına dair detaylı bilgi almak için ETÜYÖS web sayfasını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Online Başvuru yapmak için buraya tıklayınız

Sınav Başvuru Takvimini incelemek için buraya tıklayınız.

ETÜYÖS puanını kabul eden üniversiteleri görmek için buraya tıklayınız.

 

Applications for the Erzurum Technical University Foreign Student Exam (ETUYOS), which will be held on June 11, 2023, have started. Applications will be accepted online between 24 April 2023 - 22 May 2023. For detailed information about the ETUYOS exam, which is valid for the admission of foreign students who want to study at our university and other universities in Turkey, you can examine the ETUYOS website by clicking here.

Click here to apply online.

Click here to see Exam Schedule.

Click here to see the universities that accept the ETUYOS score.   


ETÜ Asistan Snow