Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ 2022 Projesi Öğrenim ve Staj Hareketliliği Başvuru Nihai Sonuçları

Erasmus+ 2022 Projesi kapsamında Staj Hareketliliği için alınan başvurular değerlendirilmiş olup nihai sonuçlara Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus Başvuru portalından ulaşılabilmektedir. Böylece ilgili proje için öğrenim ve staj faaliyetine öğrenci seçim süreci tamamlanmıştır. Sonuçları görebileceğiniz portala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önemli not: Değerlendirme sonucunda Hibeli ya da Hibesiz olarak faaliyete katılmaya hak kazanan adayların 15/06/2023 tarihine kadar Staj için Kabul/Davet Mektubunu Dış İlişkiler Ofisi'ne sunması gerekmektedir.

Ayrıca öğrenim faaliyeti ve staj faaliyeti kapsamında faaliyete katılmaya hak kazanan tüm adaylar için devam eden süreçte neler yapılması gerektiğine dair Blackboard sistemi üzerinden 08.05.2023 Pazartesi günü saat 16:00'da online bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Toplantı katılım linki Dış İlişkiler ana sayfasında toplantı günü duyurulacaktır. 

Hakkından feragat etmek isteyen öğrencilerimiz 15.05.2023 tarihine kadar Feragat Dilekçesini doldurup Dış İlişkiler Ofisine ulaştırmalıdır. Feragat Dilekçesini indirmek için buraya tıklayın.

ETÜ Erasmus Kurum Koordinatörlüğü   


ETÜ Asistan Snow