Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Asım'ın Nesli V. Gençler Arası Öykü Yarışması

Gençlerin; yazma becerilerini ortaya çıkararak edebiyat alanına ilgilerini arttırmak, kişisel ve sosyal gelişimini desteklemek; duygu, düşünce, hayal dünyası ve gözlem yeteneklerini keşfetmek, Türkçeyi doğru ve etkili kullanmalarını sağlamak ayrıca okuma ve yazma alışkanlıklarını geliştirmek amacıyla uygun görülecek "Bir Asrın Öyküsü", sloganlarıyla "Asım'ın Nesli V. Gençler Arası Öykü Yarışması" düzenlenecektir.


İstiklâl Şairimiz Mehmet Âkif ERSOY'u anmak, gençlerin şair Mehmet Akif ERSOY'un edebi kişiliğini, milli mücadeledeki rolünü, vatanı ve milleti için yaptıklarını ortak tarih bilinciyle ele almasını sağlamak, gençlere millî birlik ve beraberliğimizin sembolü İstiklal Marşı'mızda yer alan bağımsızlık, özgürlük ve hürriyet temalarının önemini hatırlatmak ve gençlerde milli bir bilinç oluşturmak amacıyla yarışma İstiklâl Şairimiz Mehmet Âkif ERSOY'a ithafen gerçekleştirilen yarışmanın başvuruları 15 Şubat - 03 Mayıs 2024 tarihleri arasında https://gsbbiz.gsb.gov.tr/ adresi üzerinden yapılacaktır.


Yarışma Talimatı ekte yer almaktadır.
   


ETÜ Asistan Snow