Tercih Rehberi
عربي | فارسی | EN | Русский
E-Mail ÜBYS Blackboard Akademik Takvim COVID-19

ARAMA SONUÇLARI

☰ Menü

YÜTAM

Yönetimin Mesajı

Olağanüstü zamanlardan geçerken, bilgi ve tecrübe birikimimizin, takım olarak birlikte oluşturduğumuz gücümüzün yansımalarını memnuniyetle ve gururla izliyoruz.

Bugün,Erzurum Teknik  Üniversitesi Yütam olarak Ar-Ge altyapımız ile araştırma enstitüsü kimliklerimizin yarattığı sinerji sayesinde çalışmalarımız ve takımımız güçlenerek büyümektedir.


İlk günden bu yana stratejik hedeflerimize ulaşmadaki kesintisiz destekleri için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Yüksek Öğretim Kurumu – YÖK, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu – TÜBİTAK, Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu ve Üniversitemize şükranlarımızı sunuyorum.


Kurumsal yapımızın temellerini oluşturan vizyoner katkıları için Yönetim Kurulu Üyelerimize, bilim ve teknolojide mükemmeliyeti yakalayacağımız “birlikte güçlü olduğumuz”, özverili çalışmalarıyla fark yaratan tüm çalışma arkadaşlarıma ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.