Tercih Rehberi E-Posta EBYS ÖBS Blackboard Akademik Takvim COVID-19

ARAMA SONUÇLARI

☰ Menü

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı

Psikolojik Danışma Birimi

Psikolojik Danışma Birimi

Hedef ve Amaç

Erzurum Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışma Birimi olarak öğrencilerimizin bireysel, sosyal, eğitimsel ve mesleki yönden gelişmelerini desteklemeyi ve bu doğrultuda karşılarına çıkabilecek çeşitli problemlerde psikolojik destek sağlamayı hedeflemekteyiz.

Öğrencilerimizin ruhsal sağlığını korumayı, daha güçlü, daha mutlu ve daha pozitif düşünebilen bireyler olmalarına katkıda bulunmayı, sosyal yönlerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktayız.

Kimler, Nasıl Yararlanabilir?

Uzun süredir uyum sorunu, mutsuzluk, sınav kaygısı, stres, depresyon, öfke problemleri, ilişkilerde sorun, uyku problemleri, özgüven eksikliği vb. gibi sorunlar yaşayan öğrencilerimiz birimimize başvurup uzmanımız tarafından psikolojik destek alabilirler. 

Bu birim yalnızca Erzurum Teknik Üniversitesi kayıtlı öğrencilerine hizmet vermekte olup faydalanmak isteyen öğrencilerin Yaşam Merkezi 2 binasında bulunan birimimizden ya da hatice.hiz@erzurum.edu.tr adresi üzerinden randevu almaları gerekmektedir.

Yapacağımız görüşmeler bu iş için ayrılmış ve düzenlenmiş bir odada 3. Kişilerin varlığı olmaksızın tamamen gizlilik, koşulsuz kabul ve güvenilirlik çerçevesinde olacaktır.

Birim Sorumlusu

Psikolog Hatice HIZ

hatice.hiz@erzurum.edu.tr

Dahili: 2206