Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü

Bölüm Başkanımızın Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Havacılık ve uzay, ülkemizde ve dünyada en hızlı gelişen teknoloji alanlarından birisidir. Bu hızlı gelişen teknoloji yarışında, Erzurum Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü olarak biz de yerimizi almak istiyoruz.

Havacılık, uzay ve savunma sanayii ile iş birliğine büyük önem veriyor ve bu kapsamda eğitim müfredatımızı paydaşlarımızın isteklerini ve teknolojinin hızlı gelişimlerini yansıtacak şekilde hazırlamış bulunmaktayız.

Üniversite yılları, seçtiğiniz mühendislik mesleğinin evrensel standartlarda gelişmesi ve olgunlaşması için çok önemli bir zaman dilimidir. Bu nedenle bu zaman diliminde öğrencilerimizin mezun olmadan önce havacılık ve uzay şirketlerinde iş deneyimleri kazanmalarını sağlayabilmeleri için “Ortak Eğitim” programları ile staj yapabilmelerine olanak tanıyacak anlaşmalar yapmak içerisindeyiz.

Sizleri, yepyeni bir anlayış ile kurulan, Erzurum Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümümüze bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımla.

SORUN ve GÖRÜŞ BİLDİR