Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

TUSAŞ AR-GE Günleri'nde Teknik Gezi ve Protokol

  TUSAŞ - Türk Havacılık Uzay Sanayi AR-GE Günleri’nin 2. gününde Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK, TUSAŞ AR-GE ve Prototip Operasyonları Başkanı Prof. Dr. Fahrettin ÖZTÜRK beraberindeki heyetle birlikte Teknokentte düzenlenen Üniversitemizin Teknoloji Takımları'nın standını ziyaret ettiler.

  Sonrasında Üniversitemize geçen heyet, Üniversitemiz ve TUSAŞ arasında eğitim, öğretim, araştırmaya ilişkin iş birliği koşullarını düzenleyen, lisansüstü eğitime yönelik ortak tez ve proje çalışmalarını gerçekleştiren TUSAŞ’ın laboratuvar ve teçhizat alt yapısı ile tesislerini kullanmayı ön gören protokol imzalandı. Ardından Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK, konuklarına temiz odaları alt yapı imkanlarına sahip üretim laboratuvarlarıyla Yüksek Teknoloji ve Araştırma Merkezi'ni, 7'den 70'e teknoloji odaklı fikirlerin geliştirildiği bir ön kuluçka merkezi olan ETÜ Kristal’i, bilim ve fikir atölyesi olan robotik kodlamadan sosyal inovasyon anlamında eğitim veren Mucitpark'ı gezdirdi.   SORUN ve GÖRÜŞ BİLDİR