Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

ETÜ' lü Lisans Öğrencilerinin 35 Araştırma Projesi TÜBİTAK Tarafından Desteklendi

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından yürütülen “2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” ile "2209-B Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri Destekleme Programı” kapsamında yapılan başvuruların değerlendirme sonuçları açıklandı. 

2022/2 dönemi proje başvurusu değerlendirmeleri sonucunda Erzurum Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından sunulan projeler önemli oranda destek alma başarısı ile dikkat çekti. 2209-A programı kapsamında Edebiyat Fakültesi'nden 3,  Fen Fakültesi'nden 17, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi'nden 13 ve  Spor Bilimleri Fakültesi'nden 2 olmak üzere toplam 35 projemiz desteklendi. 2209-B programı kapsamında ise Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi'nden 1 projemiz destek almaya hak kazandı. 

Destek alma başarısı gösteren tüm proje ekiplerini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Bülent Çakmak, araştırma ve bilimsel bilgi üretme hedefi ile gerçekleştirilen tüm çalışmalara destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.   


ETÜ Asistan Snow