Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK Yakutiye Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencileri ile Buluştu

  ‘Kariyer Günleri’ kapsamında Yakutiye Atatürk Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Gençlik Buluşması programı kapsamında, öğrencilerle söyleşi yapan  Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK, lise öğrencilerine başarılı olma ve kariyer planlaması hakkında düşüncelerini aktardı.

Prof. Dr. ÇAKMAK, gençlerle birlikte olmanın kendisini mutlu ettiğini iş hayatında başarılı olma yolunun mesleğini ve görevini sevmekten geçtiğini anlattı.

  İşine, mesleğine sevgi duyulmadığında ve özen gösterilmediğinde başarısız olunduğunu anlatan Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK, yeni nesil gençlere tavsiyede bulunarak yaptığı işi severek hakkı ile yapan, o işte iş ahlakını önemseyerek yapan insanların hayatında başarılı olacağını söyledi. Gençlere; ileride hangi mesleği icra ederseniz edin o işi hakkı ile severek, özümseyerek sürdürün diyen ÇAKMAK, sözlerini "Başarısız insanlar da yaptığı işi sevmeyen ve işini yük olarak gören, özümsemediği için de mutlu olmayan ama belki de çok para kazanan insanlar da aslında başarısız insanlardır" cümlesiyle tamamladı.

  Program ise plaket takdimi ile sona erdi.   SORUN ve GÖRÜŞ BİLDİR