Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ 2023-1-TR01-KA131-HED-000115552 nolu Proje Kapsamında Personel Eğitim Alma Faaliyeti Başvuruları Başladı

Erasmus+ 2023-1-TR01-KA131-HED-000115552 nolu Proje Kapsamında Personel Eğitim Alma (Staff Training Activity) için başvurular başlamıştır. Aşağıda belirtilen temel başvuru şartını sağlayan akademik ve idari personelin 23.05.2024 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını Türkiye Ulusal Ajansı Başvuru Arayüzü üzerinden yapmaları gerekmektedir. Başvuru için ilgili sayfaya buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Eğitim Alma Faaliyeti Bilgi Menüsü: Personel Eğitim Alma Hareketlik faaliyetinin detaylarını incelemek için Dış İlişkiler Koordinatörlüğü ana sayfasında bulunan Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği menüsü incelenmelidir. İlgili sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Temel Başvuru Şartı: Erzurum Teknik Üniversitesinde görevli personel olmak

Değerlendirme Kriterleri: Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği (Staff Training Mobility) Değerlendirme Kriterlerini incelemek için buraya tıklayınız.

Başvuru Şekli: Başvurular Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus Başvuruları portalından online yapılacaktır. Değerlendirme sonuçlarının açıklanma tarihi 27.05.2024tür.

Önemli not: Personellerin hareketlilik faaliyetlerini en geç 31.12.2024 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.    


ETÜ Asistan Snow