Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ 2023-1-TR01-KA131-HED-000115552 nolu Proje Kapsamında Personel Ders Verme Başvuruları Başladı

Erasmus+ 2023-1-TR01-KA131-HED-000115552 nolu Proje Kapsamında Personel Ders Verme faaliyeti (Staff Teaching Activity) için başvurular başlamıştır. Aşağıda belirtilen temel başvuru şartını sağlayan öğretim üyelerinin  23.05.2024 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını Türkiye Ulusal Ajansı Başvuru Arayüzü üzerinden yapmaları gerekmektedir. Başvuru için ilgili sayfaya buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Ders Verme Faaliyeti Bilgi Menüsü: Personel Ders Verme Hareketlik faaliyetinin detaylarını incelemek için Dış İlişkiler Koordinatörlüğü ana sayfasında bulunan Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği menüsü incelenmelidir. İlgili sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Temel Başvuru Şartı: Erzurum Teknik Üniversitesinde görevli personel olmak ve Ders Yükü olan (Aktif olarak minimum Doktor Öğretim Üyesi ünvanına sahip) personel olmak

Değerlendirme Kriterleri: Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği (Staff Teaching Mobility) Değerlendirme Kriterlerini incelemek için buraya tıklayınız.

Başvuru Şekli: Başvurular Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus Başvuruları portalından online yapılacaktır. Değerlendirme sonuçlarının açıklanma tarihi 27.05.2024’tür..

Önemli not: Personellerin hareketlilik faaliyetlerini en geç 31.12.2024 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. 

    


ETÜ Asistan Snow