Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ 2022-1-TR01-KA131-HED-000051742 Projesi Personel Eğitim Alma Faaliyeti Başvurusu Sonuçları

Erasmus+ 2022-1-TR01-KA131-HED-000051742 projesi kapsamında Personel Eğitim Alma Hareketliliği faaliyeti için yapılan başvurular değerlendirilmiş olup nihai sonuçlara Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus Başvuru portalından ulaşılabilmektedir. Sonuçları görebileceğiniz portala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sayfa açılmazsa açılan sayfayı yeniledikten sonra E-Devlet şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Faaliyete katılmaya hak kazanan personellerin en son 08.03.2024 tarihine kadar Avrupa’daki bir yükseköğretim kurumundan alacağı Kabul/Davet Belgelerini Dış İlişkiler Koordinatörlüğüne sunmaları/göndermeleri gerekmektedir. Personellerin hareketlilik faaliyetine 2022 projesi kapsamında katılacağı için projenin bitiş tarihi olan 31 Temmuz 2024 tarihine kadar hareketlilik faaliyetlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Kabul mektubunun Koordinatörlüğe sunulmasının ardından faaliyet öncesinde/süresince/sonrasında yapılması gereken işlemler hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Personel Eğitim Hareketliliği Faaliyet Detaylarının yer aldığı menüye ulaşmak için buraya tıklayın.

Faaliyete katılmaya hak kazanıp hakkından feragat etmek isteyen (faaliyete katılmaktan vazgeçen) personellerin erasmus@erzurum.edu.tr adresine yazılı olarak 23.02.2024 tarihine kadar feragat durumunu bildirmesi gerekmektedir.

 

ETÜ Erasmus Kurum Koordinatörlüğü  / erasmus@erzurum.edu.tr / 444 5 388   


ETÜ Asistan Snow