Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ 2023 Projesi Öğrenim ve Staj Hareketliliği Başvuru Nihai Sonuçları

Erasmus+ 2023-1-TR01-KA131-HED-000115552 Projesi kapsamında Öğrenim ve Staj Hareketliliği için alınan başvurular değerlendirilmiş olup nihai sonuçlara Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus Başvuru portalından ulaşılabilmektedir. Böylece ilgili proje için öğrenim ve staj faaliyetine öğrenci seçim süreci tamamlanmıştır. Sonuçları görebileceğiniz portala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önemli not: Yapılan değerlendirmeler sonucu öğrenim hareketliliği faaliyetine katılmaya hak kazanan öğrencilerimizin bölüm koordinatörleri ile iletişime geçerek geç kalmadan nomination sürecini (karşı üniversitelere bildirim süreci) başlatması gerekmektedir. Bölüm koordinatörlerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Staj faaliyetine hak kazanan adayların nomination süreci (bildirim süreci) yapmasına gerek yoktur. Bunun yerine 22/01/2024’e kadar staj yapacağı yerden alacağı Kabul/Davet Belgelerini Dış İlişkiler Ofisine sunmaları gerekmektedir.

Ayrıca öğrenim ve staj faaliyeti kapsamında faaliyete katılmaya hak kazanan tüm adaylar için devam eden süreçte neler yapılması gerektiğine dair Blackboard sistemi üzerinden 08.11.2023 Çarşamba günü saat 16:00'da online bilgilendirme/oryantasyon toplantısı düzenlenecektir. Toplantı katılım linki Dış İlişkiler ana sayfasında toplantı günü duyurulacaktır.

Hakkından feragat etmek isteyen öğrencilerimiz 20.11.2023 tarihine kadar Feragat Dilekçesini doldurup Dış İlişkiler Ofisine mail yoluyla ulaştırmalıdır. Feragat Dilekçesini indirmek için buraya tıklayın.

 

ETÜ Erasmus Kurum Koordinatörlüğü

444 5 388 / erasmus@erzurum.edu.tr    


ETÜ Asistan Snow