Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erasmus+ 2022 Projesi Öğrenci Öğrenim ve Staj Hareketliliği Başvuru Nihai Sonuçları

Erasmus+ Öğrenci Öğrenim Faaliyetine katılmak üzere sürece devam etmeye hak kazanan ve hibeli olarak faaliyette bulunabilecek öğrenciler belirlenmiş olup Erasmus Başvuru Portalı üzerinden sonuçlar duyurulmuştur. Staj başvuru nihai sonuçları ise 3 Mayıs 2023 tarihinde duyurulacaktır. Portala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önemli not: Yapılan değerlendirmeler sonucu öğrenim hareketliliği faaliyetine katılmaya hak kazanan öğrencilerimizin bölüm koordinatörleri ile iletişime geçerek geç kalmadan nomination sürecini (karşı üniversitelere bildirim süreci) başlatması gerekmektedir. Bölüm koordinatörlerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Staj faaliyetine hak kazanan adayların nomination süreci (bildirim süreci) yapmasına gerek yoktur. Bunun yerine 15 Haziran 2023’e kadar staj yapacağı yerden alacağı Kabul/Davet Belgelerini Dış İlişkiler Ofisine sunmaları gerekmektedir.

 

ETÜ ERASMUS KURUM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

erasmus@erzurum.edu.tr / international@erzurum.edu.tr   


ETÜ Asistan Snow