Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Eğlen, Kaynaş, Farkındalık Kazan

Fakültemiz ile ETÜ Genç Ofis iş birliğiyle 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftasında özel gereksinimli ilkokul öğrencileri için farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.

"Eğlen, Kaynaş, Farkındalık Kazan" sloganıyla düzenlenen etkinlikte Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerini ve Doğu Akademi Özel Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini bir araya getiren gençlerimiz, oyunlarla ve çeşitli etkinliklerle çocukların neşesine ortak oldu.

Etkinlikte konuşan Fakültemiz Beden Eğitimi ve Spor Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Sevinç Namlı, geleceğin yetişkinleri olacak çocukların erken yaşta farkındalık kazanması gerektiğini belirterek: “Özel gereksinimli bireylerin akran baskısı ve zorbalığına maruz kalmaması için tüm çocuklarımıza erken dönemlerden itibaren empati duygusu ve özel gereksinimli bireylere karşı farkındalık kazanması sağlanmalıdır. Bugün öğrencilerimiz bu bilinçle çok anlamlı bir etkinlik düzenledi. Çocuklarımız birlikte eğlenirken öğrenme fırsatı da yakaladı” dedi.   


ETÜ Asistan Snow