English E-Posta Öğrenci Bilgi Sistemi EBYS Portal
ETKİNLİKLER

12.3.2018

KURTULUŞUNUN 100. YILINDA ERZURUM SEMPOZYUMU ÜNİVERSİTEMİZDE BAŞLADI
Erzurum’un kurtuluşunun yıl dönümü etkinlikleri kapsamında tertiplenen Osmanlı Hakimiyetinin 500. ve Kurtuluşun 100. Yılında Uluslararası Erzurum Sempozyumu üniversitemizde başladı.

10.3.2018

U23 GÜREŞ ŞAMPİYONASININ AÇILIŞI ÜNİVERSİTEMİZDE GERÇEKLEŞTİ
Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda organize edilen U23 Güreş Şampiyonası’nın açılış töreni gerçekleştirildi.

9.3.2018

HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNDEN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET
Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin ALKAN üniversitemizi ziyaret ettiler.

8.3.2018

ETÜ'DE GÜREŞ ŞÖLENİ
Türkiye Güreş Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan 23 yaş altı Türkiye serbest güreş şampiyonası Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde başladı.

6.3.2018

ÖĞRENCİLERİMİZE ERASMUS+ ANLATILDI
Erzurum Teknik Üniversitesi Dış İlişkiler Koordinatörlüğü ve Erasmus+ Öğrenci Ağları Kulübünün koordinasyonunda İİBF konferans salonunda öğrencilerimize “Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Programı” tanıtıldı.

2.3.2018

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR
Bilindiği üzere üniversitelerin akademik ve bilimsel faaliyetleri çeşitli değerlendirme kuruluşları tarafından birtakım kriterler dikkate alınarak ölçülmekte ve kamuoyu ile paylaşılmaktadır

1.3.2018

CURLİNG TAKIMIMIZDAN 2.LİK KUPASI
Bayan curling takımımız 2.’lik elde ederek müzesine bir kupa daha ekledi.

23.2.2018

ETÜ 3. KARİYER ZİRVESİ (EKZ’18) TAMAMLANDI
Kariyer Planlama-Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARPAM) tarafından organize edilen ve 22-23 Şubat 2018 tarihlerinde Mühendislik ve Mimarlık Fakültemizde düzenlenen 3. Kariyer Zirvesi tamamlandı.

22.2.2018

ETÜ – GEDİK ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Öğrencilerine ve mensuplarına her anlamda kaliteli hizmetler sunabilmenin yanı sıra bölge ve ülke sanayisinin de ihtiyaç duyduğu akademik ve bilimsel desteği kendine şiar edinen üniversitemiz Akademik işbirliklerine bir yenisini daha ekledi.

22.2.2018

ÖĞRENCİLERİMİZ ZİRVEDEKİLERLE BULUŞUYOR
Erzurum Teknik Üniversitesi, öğrencilerin mezuniyet sonrası iş hayatlarına katkı sağlamak amacıyla 3. Kariyer Zirvesini (EKZ’18) düzenliyor.

REKTÖRÜN MESAJI

ETÜ, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile öne çıkan Erzurum’da kurulan devlet üniversitesidir. Ülkemizde halihazırda 200 üniversite var olup bunlardan DEVAM

ETÜ TANITIM

Lisans ve Yüksek Lisans Değişim Programları Öğrencilerimiz, Avrupa ve Amerika’daki eğitim kurumlarıyla yapılacak Erasmus gibi DEVAM

İŞBİRLİĞİ ve PROTOKOLLER

ETÜ ile İTÜ, YTÜ ve ODTÜ Arasında Eğitim-Öğretim Faaliyetlerinde Öğretim Elemanlarının ve Öğrencilerin İşbirliğini Teşvik Etmek, Mevcut İmkanların Ortak DEVAM