Bağlantılar
Genel Hesap Yönetimi

Bilgi Bankası - Destek Talebi

Lisanslı yazılımlar, kablosuz internet, kampüs dışı erişim gibi birçok konuda bilgi edinebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sayfası

Erzurum Teknik Üniversitesi

Matematik Bölümü

Bölüm Başkanının Mesajı

Sevgili Gençler,

Erzurum Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında güçlü ve deneyimli bir akademik kadro ile eğitime başladık. Ders programımızı, çağdaş gereksinimler doğrultusunda hazırladık. Böylece, öğrencilerimizin en güncel bilgilerle donatılacakları ve iş yaşamına hızla uyum sağlayabilecekleri nitelikte bir eğitim programını, bu sürecin ilk basamağında gerçekleştirmiş olduk. Bu kararlılık ve güçle yola çıkan Erzurum Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunlarının eğitim alanında söz sahibi olacaklarına ve önemli bir boşluğu dolduracaklarına inanıyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

Değerli Veliler,

Bölümümüzde mevcut öğretim üyesi ve araştırma görevlisi arkadaşlarımla birlikte, çocuklarınızın çağın gerektirdiği bilgi ve beceri ile donatılmasını kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Çocuğunuz ile birlikte bölümümüzü tercih ettiğiniz için şahsım, bölümümüz öğretim üyesi ve elemanları adına sizlere müteşekkiriz.

 

Matematik Bölümü Başkanı

Prof. Dr. Murat ÇAĞLAR

SORUN ve GÖRÜŞ BİLDİR