English E-Posta Öğrenci Bilgi Sistemi EBYS Portal
ETKİNLİKLER

21.3.2017

İTÜ HEYETİ ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA, İTÜ ARI Teknokent CMO – Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Deniz TUNÇALP, İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgül Özkan YAVUZ ve İstanbul Kalkınma Ajansı Birim Başkanı Süleyman BAYEZİT’den oluşan İTÜ heyeti üniversitemizi ziyaret ettiler.

20.2.2017

ÜNİVERSİTEMİZDE TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLDİ
Üniversitemiz Genel Sekreterliği tarafından organize edilen “Temel Afet Bilinci Eğitimi” konulu eğitim ve tatbikat 20 Şubat 2017 tarihinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

19.2.2017

YARGI MENSUPLARI REKTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
Anayasa Mahkemesi Genel Sekreteri Selim Erdem ve beraberindeki yüksek yargı mensupları ile ilimizde görev yapan yargı mensuplarından oluşan heyet Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı’yı ziyaret ettiler.

26.1.2017

ERZURUM TARİH DERNEĞİ ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ
Erzurum Tarih Derneği, ETÜ bünyesinde Erzurum Şehir Arşivi'nin kurulması münasebetiyle, Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı'ya tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

23.1.2017

YÖK HEYETİ ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. Hasan Mandal, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Orhan Aydın ve Vakıf Yükseköğretim Kurumları Koordinasyon Birimi Sorumlusu Semanur Güler üniversitemizi ziyaret ettiler.

17.1.2017

ETÜ 2018-2022 STRATEJİK PLAN TOPLANTISI YAPILDI
Erzurum Teknik Üniversitesi 2018-2022 Stratejik Plan Hazırlama Dış Paydaşlar İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

4.1.2017

İLİMİZDEKİ TÜM KAMU KURUMLARI BİR PORTALDA BULUŞUYOR
Üniversitemiz, Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Atatürk Üniversitesi öncülüğünde hayata geçirilen www.erzurumkentportali.com internet sitesinin imza törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bayram Şahin katıldı.

2.1.2017

15 TEMMUZ ANISINA BUZ HOKEYİ TURNUVASI DÜZENLEDİK
Üniversitemiz ev sahipliğinde “15 Temmuz Kahramanları Dörtlü Buz Hokeyi Turnuvası” düzenlendi.

24.8.2016

ÖĞRENCİ YAŞAM MERKEZİ’NİN İLK ETABI İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
Erzurum Teknik Üniversitesi olarak bir büyük yatırım hamlesinin daha ilk adımını attık. Öğrenci Yaşam Merkezi’nin birinci etabı olan Merkez Yemekhane binasının temeli bugün, 24 Ağustos 2016 tarihinde atıldı.

30.5.2016

ÇİN GUANGZHOU ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI YAPTIK
Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı, Çin Guangzhou Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen Türk Üniversiteleri Temsilciler Kurulu Konferansı’na katıldı.

REKTÖRÜN MESAJI

ETÜ, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile öne çıkan Erzurum’da kurulan devlet üniversitesidir. Ülkemizde halihazırda 200 üniversite var olup bunlardan DEVAM

ETÜ TANITIM

Lisans ve Yüksek Lisans Değişim Programları Öğrencilerimiz, Avrupa ve Amerika’daki eğitim kurumlarıyla yapılacak Erasmus gibi DEVAM

İŞBİRLİĞİ ve PROTOKOLLER

ETÜ ile İTÜ, YTÜ ve ODTÜ Arasında Eğitim-Öğretim Faaliyetlerinde Öğretim Elemanlarının ve Öğrencilerin İşbirliğini Teşvik Etmek, Mevcut İmkanların Ortak DEVAM