English E-Posta Öğrenci Bilgi Sistemi EBYS Portal
ETKİNLİKLER

21.7.2016

“LİDERLİK” KONULU EĞİTİM
Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığı tarafından personelimizin bilgi ve birikimlerini artırmaya yönelik planladığı etkinlikler kapsamında 21 Temmuz 2016 tarihinde Üniversitemizde görev yapmakta olan Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, Fakülte Sekreterleri, Daire Başkanları ve Şube Müdürlerine yönelik ‘’Liderlik’’ konulu eğitim semineri düzenlenmiştir.

11.7.2016

ETÜ’ DE BAYRAMLAŞMA
ETÜ yönetimi ile akademik ve idari personeli bir araya getiren tören, Rektörlük Hizmet Binasında yapıldı.

25.6.2016

SAĞLIK BAKANI SAYIN RECEP AKDAĞ’DAN ÜNİVERSİTEMİZE ZİYARET
ETÜ’ nün kuruluşundan bu yana yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Sağlık Bakanı Recep Akdağ üniversitemizi ziyaret ettiler.

10.6.2016

ETÜ - KOSGEB İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Üniversitemiz arasında Ar-Ge ve İnovasyon’a yönelik işbirliği protokolü imzalandı.

30.5.2016

ÇİN GUANGZHOU ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI YAPTIK
Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı, Çin Guangzhou Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen Türk Üniversiteleri Temsilciler Kurulu Konferansı’na katıldı.

26.5.2016

İLK MEZUNLARIMIZI VERDİK
Erzurum Teknik Üniversitesi olarak, ilk mezunlarımızı vermenin heyecanını yaşadık. 2012-2013 döneminde ilk öğrencilerini kabul eden üniversitemiz 25 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen muhteşem bir törenle ilk mezunlarını verdi.

20.5.2016

KAFKASYA ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ (KÜNİB) TOPLANTISINA KATILDIK
Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, YÖK üyeleri ve Üniversite rektörlerinden oluşan heyetin katıldığı, Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB)‘in 6. Olağan kongresi 19-20 Mayıs 2016 tarihlerinde Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te yapıldı.

14.5.2016

KAMU SANAYİ İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMA GRUBU 6. KOORDİNASYON TOPLANTISI DÜZENLENDİ
Üniversitemizin ev sahipliğini yaptığı Kamu-Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Çalışma Grubunun 6. Koordinasyon Toplantısı 81 ilden yaklaşık 96 öğretim üyesinin katılımı ile 13-14 Mayıs 2016 tarihlerinde Erzurum’ da gerçekleşti.

9.5.2016

ÜNİVERSİTEMİZİN İLK MEZUNLARI İÇİN HATIRA ORMANI
Sosyal alanda faaliyetlerini hızla devam ettiren Üniversitemizde, KARPAM (Kariyer Planlama-Uygulama ve Araştırma Merkezi) ve Destek Hizmetler Çevre Biriminin organizasyonu ile bu yıl mezun olacak öğrencilerimiz için bir hatıra ormanı yapıldı

9.5.2016

ÜNİVERSİTEMİZ TRAFİK HAFTASI KUTLAMALARINA KATILDI
Erzurum’ da Karayolları ve Trafik Güvenliği Haftası düzenlenen törenle kutlandı.

REKTÖRÜN MESAJI

ETÜ, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile öne çıkan Erzurum’da kurulan devlet üniversitesidir. Ülkemizde halihazırda 200 üniversite var olup bunlardan DEVAM

ETÜ TANITIM

Lisans ve Yüksek Lisans Değişim Programları Öğrencilerimiz, Avrupa ve Amerika’daki eğitim kurumlarıyla yapılacak Erasmus gibi DEVAM

İŞBİRLİĞİ ve PROTOKOLLER

ETÜ ile İTÜ, YTÜ ve ODTÜ Arasında Eğitim-Öğretim Faaliyetlerinde Öğretim Elemanlarının ve Öğrencilerin İşbirliğini Teşvik Etmek, Mevcut İmkanların Ortak DEVAM